HakkımızdaAlanyada ağız ve diş sağlığı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.
Yüzünüzdeki gülümsemeyi devam ettirmek için, memnuniyetinizi en üst düzeye yükseltmek için polikliniğimiz bir bütün olarak bunu görev bilmiştir.

Değerlerimiz
 Dürüstlük
 Kalite
 Kalıcı Güven
 İlgi ve Güleryüz
 Hoşgörü
 Etik kurallara bağlılık
 Hasta haklarına saygı
 Doktor-Hasta gizlilik ilkesine saygı

Vizyonumuz
Dünya platformunda yer almak, yüksek standartları yakalamak, modern yenilikleri takip etmek ve yeniliklere öncülük etmektir.Yerli ve yabancı tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit mesafede sağlık hizmeti sunmak, hastalarımızın yüzündeki gülümsemeyi devam ettirmek, kendilerini güvende hissettirmek bizim vizyonumuzdur.
Misyonumuz
Dünyanın her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, bünyemizi sürekli büyütürek daha fazla iş imkanı sağlamak, milli ekonomimize katkıda bulunmak ve personelimizi sürekli eğitim altında tutarak değerli hastalarımıza daha lüks, daha hızlı, daha konforlu ve güvenli sağlık hizmeti sunmak bizim misyonumuzdur.Alanya Dental Center unvanı Alanya Artur Diş Polikliniği Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti.tarafından kullanılmaktadır. Mersis No : 0048052945400012